אנימציה בתלת מימד

אנימציה בתלת מימד

תוכן עניינים

לא תוכלו לשווק בצורה טובה ונכונה פרויקט נדל"ן, אם אין לכם הדמיות מתאימות. הדמיות נדלן שימושיות עבור מעצבים, אדריכלים, אנשי שיווק והן עבור מעצבי פנים. ההדמיות הן המחשה ויזואלית של הפרויקט והן נחוצות לתהליכי מכירה – על מנת שהלקוח המתעניין יבין על מה הוא עומד לשים את מיטב כספו. הדמית נדל"ן מאפשר להציג זוויות שונות ואזורים שונים של הפרויקט עם סט של תמונות, כמו גם עם תמונת מאקרו על השטח כולו, מזווית מסוימת שתתאים לצרכים שלכם. מודל מוחשי פיזי או שרטוט לא יעשו את העבודה באותה מידה. שרטוט הוא המחשה דו ממדית שהעין הסבירה מתקשה לפענח, ומודל מוחשי לא מאפשר לקבל תמונה רחבה עם אלמנטים רבים שהם נחוצים, כמו למשל תאורה, שעות יום ולילה, ועוד. סטודיו וידה מייסודו של מעצב הפנים וצלם האדריכלות יוסי אורנשטיין יספק לכם מענה להדמיות נדל"ן ולסוגי הדמיות נוספות.

אנימציה תלת מימד

הצורך בהצגת הדמיות נדל"ן נועד לא רק לתהליכי שיווק ומכירה, ועבור מסעות פרסום, אלא גם עבור הגשה לוועדה. כדי להציג לוועדה את הפרויקט שלכם ולקבל את האישורים הנדרשים, יש להציג הדמיה שתואמת את המציאות בצורה מדויקת. חשוב לציין שההדמיות כמובן, לא מחליפות שרטוטים ותכנון אדריכלי, אך יחד עם זאת הן חלק בלתי נפרד מהתקדמות הפרויקט, ומהשיווק שלו.

אנשי מקצוע מתחום האדריכלות והעיצוב כמו אדריכלים או מעצבים, יכולים בקלות לייצר לעצמם הבנה של המחשה ויזואלית מבלי להסתייע בהדמיות. אך מי שאינם אנשי מקצוע בתחום – שהם לרוב הלקוחות של אנשי המקצוע, כן זקוקים להדמיות ממוחשבות ויזואליות.

שינוי צבע הקירות או החלפת הריצוף

הטכנולוגיה כל הזמן הולכת ומתפתחת – בכל תחום, וכך גם בכל הקשור להדמיות. כיום ישנן תוכנות מחשב להדמיה אשר מאפשרות בזמן אמת תוך כדי העבודה על ההדמיה לשנות פרמטרים מסוימים כמו למשל את אריחי הריצוף או את הצבע של הקירות. מדובר ביתרון משמעותי שמצמצם פערים עתידיים אפשריים וחוסר שביעות של הלקוח בין הרצוי למצוי. בסטודיו וידה יכינו עבורכם הדמיות נדל"ן מעולות ומקצועיות.

צרו קשר

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

×