בניית אתרים
דף הבית » שירותים » בניית אתרים

בניית אתרים

תוכן עניינים

אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי מוצר ויזמים? מהיום יש לכם כתובת אחת לכל צורכי מיתוג הנדל"ן ועיצוב הבית שלכם כולל בניית אתרים והקמת דפי נחיתה לקידום אתר הבית שלכם, הדמיות תלת מימד של מוצרים שעיצבתם, הדמיות פוטוריאליסטיות פנים וחוץ בצורה המקצועית והנכונה ביותר. סטודיו וידה בהנהלתו של יוסי אורנשטיין מציע לכם מעטפת רחבה של שירותים להצלחת הפרוקייט שתיכננתם ולהצלחתכם.

מיתוג 360° לעסק שלכם

סטודיו וידה הינו סטודיו להדמיות תלת מימדיות, הדמיות פוטוריאליסטיות, סרטי אנימציה לצרכים אדריכליים ומיתוג נדל"ן, ומהווה בית חם לכל העוסקים במקצוע החל ממעצבי פנים ואדריכלים וכלה ביזמים ומנהלי פרוייקטים המעוניינים לשווק ולמתג את הפרוייקט שלהם בצורה המקצועית והנכונה ביותר.

הסטודיו מציע מעטפת רחבה מאד של שירותים הכוללת עיצוב אתר אינטרנט עבור הפרוייקט, הכנת סרטי אנימציה אדריכליים, הפקת הדמיות פנים וחוץ פוטו ריאליסטיות שיהיה קשה להאמין שנוצרו על ידי מחשב ולא צולמו באתר מוגמר וגם בהדמיית מוצרים שונים לבית כגון ריהוט, סניטציה, מטבחים וכדומה. תוכלו להעזר בנו לצורכי שיווק ומכירה או לצורכי הצגת הפרוייקט לועדות תכנון ובניה ומשקיעים שונים ולהותיר רושם עז של מצויינות והשקעה.

בנייה ועיצוב אתר אינטרנט לפרוייקט נדל"ן

לקידום ושיווק פרוייקט נדל"ן מצליח אתם זקוקים לאתר מעולה המכיל הדמיות קרובות מאד למציאות המתארות כיצד יראה הפרוייקט לכשיסתיים וכיצד ישתלב בסביבתו. סטודיו וידה מציע חבילת מיתוג נדל"ן הכוללת בין היתר גם בניית אתרים נדל"ניים לצורכי שיווק. כדי לבנות עבורכם אתר מצליח אנו פועלים על פי השלבים הבאים:

  • אפיון אתרים – השלב הראשון של בניית אתר אינטרנט יהיה אפיון אתרים שיעזור לנו להבין מי קהל היעד שלכם על מנת לעצב אתר התואם את צרכיו, לדוגמא, אתר המפרסם מגדל לדיור מוגן יהיה שונה מהותית מאתר המציע דירות ברות השגה לזוגות צעירים. בנוסף יש צורך בהגדרת מטרות ויעדים לאתר, הגדרת קו עיצובי על פי הטעם והסגנון שלכם ועוד.

  • עיצוב אתרים – השלב השני של בניית אתר אינטרנט יהיה עיצוב אתרים. במהלך העבודה על עיצוב אתר אינטרנט נלקחים בחשבון כל הפרמטרים שנאספו בשלב אפיון האתרים ויבחרו עקרונות עיצוביים שונים שיעניקו לקהל היעד שלכם תחושה שזה בדיוק מה שהם מחפשים.

  • מיתוג, שיווק וקידום – בנוסף לשירות עיצוב אתר אינטרנט תוכלו לקבל אצלנו גם עיצוב לוגו, עיצוב ברושורים וקטלוגים, פולדרים וכרטיסי ביקור, דף נחיתה ומכירה לאתר לצורך קידום מכירות ועיצוב שילוט ומוצרי קידום מכירות שונים לפרוייקט.

בניית אתרים מובילים לפרוייקט מצליח

בעזרת בניית אתרים לעסקים אתם מעלים במידה ניכרת את סיכויי ההצלחה שלו. אף על פי שיש מחסור כרוני בדירות בישראל עדיין התחרות רבה ואנשים מכל הארץ יכולים להתרשם מהחדשנות, מהעיצוב המרהיב שתכננתם, מהנוחות והיוקרה שהענקתם לכל פרט ולהחליט לרכוש את הנכס עבורם או עבור השקעה דווקא אצלכם כיוון שהרושם שהותרתם עליהם היה מקצועי, אמין ומושקע. בניית אתר אינטרנט יוצר חלון ראווה לכל ציבור המשקיעים ורוכשי הדירות שמחפשים פרוייקט כמו שלכם.

בניית אתרים

קצת על מתודולוגיית העבודה שלנו

סטודיו וידה פועלים מתוך מחשבה שרק מיתוג איכותי של פרויקטים נדל"ן, יוכל למחיש בצורה ויזואלית מושלמת את הפרויקט ויקדם את תהליך המכירה. לשם כך, צוות החברה עובד על פי מתודולוגיית עבודה מוקפדת המתחילה בפגישת היכרות לצורך הכרת הנפשות הפועלות ואופי פעילות החברה/הפרויקט, יצירת אפיון מקצועי והתאמת מוצרי המיתוג מבין הארסנל הקיים. בין לבין נבצע החלפת סקיצות, תוך מעורבות אבסולוטית בכל שלב והגעה לתוצאה מרשימה.

מה בארסנל?

  • מיתוג ועיצוב תוכניות מכירה ליצירת רושם יוקרתי
  • לוגו מרשים המשלב חותם ייחודי של אופי החברה
  • עיצוב ברושורים וקטלוגים ייחודיים לפרויקטים
  • פולדרים וכרטיסי ביקור בסטייל יוקרתי
  • עיצוב ובניית אתרים ליצירת תדמית מרשימה ברשת
  • עיצוב ובניית דפי נחיתה ודפי מכירה לפרויקטים
  • עיצוב שילוט ומוצרי קד"מ שמייצרים נוכחות

סטודיו וידה – הבית של אנשי הנדל"ן

סטודיו וידה הינו סטודיו מקצועי המעניק מעטפת רחבה לכל העוסקים בתחום הנדל"ן כגון אדריכלים, מעצבי פנים, יזמים ומשקיעים המעוניינים למתג, לפרסם ולשווק את מוצר הנדל"ן שלהם. בסטודיו וידה תקבלו את כל השירותים החשובים שאתם זקוקים להם החל ממיתוג הפרוייקט ובניית אתרים וכלה ביצירת הדמיות פוטוריאליסטיות פנים וחוץ שישאירו אתכם פעורי פה ויציגו בפני הלקוחות או ועדות התכנון והבניה השונות רושם עז המעיד על המקצועיות, האמינות וההשקעה שלכם בפרוייקט שלכם.

צרו קשר

שירותים נוספים

שירותים נוספים

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

×