הדמיה פוטוריאליסטית

הדמיה פוטוריאליסטית

תוכן עניינים

הדמיה פוטוריאליסטית אשר יוצר סטודיו וידה מתגאות ברמת גימור גבוהה כל כך, עד כי נדמה וההדמיה הינה למעשה צילום של המבנה מבפנים או מבחוץ. הסטודיו פועל תחת ניצוחו של יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (INT וצלם אדריכלות, ומעניק את שירותיו המקצועיים בתחום התלת מימד, הדמיות אדריכליות, סרטוני תדמית ושיווק, זאת בהתאמה מדויקת לכל העדפות ודרישות הלקוח.

 

הדמיות פוטוריאליסטיות

כפי שהשנים חשפו בפנינו, כיום שימוש בשרטוטים בלבד לא יכול להיות מספק לשם הצגת פרויקט בניה כלשהו בצורה אטרקטיבית. השימוש בעיצוב גרפי לשם יצירת מידול של השרטוטים האדריכליים החל אי שם בשנות ה – 90, ומאז התקדם בצורה מרשימה מאוד. זאת עד לרמה בה כיום כמעט ולא ניתן יהיה להבין במבט ראשון האם מדובר בצילום של המבנה או בהדמיה שנוצרה.

 

הדמיה פוטוריאליסטיות

בעשור האחרון תחום הדמיות פוטוריאליסטית ותלת המימד התפתח באופן משמעותי וכעת מאפשר לכל אדריכל ליצור את ההדמיה המורכבת והאסתטית ביותר בצורה מדויקת התואמת את השרטוטים שלו לחלוטין. מעבר לכן, הדמיות פוטוריאליסטיות מאפשרות גם לקונה הפוטנציאלי של הנכס לבחון ולהתרשם מהעתיד להיבנות. הדמיות אלו כיום הן הרבה מעבר לייצוג וויזואלי של שרטוטים. כעת זהו כלי שיווקי עוצמתי ובעל נוכחות אשר ניתן להתאמה מדויקת לאווירה המבוקשת על ידי הלקוח עצמו.

 
הדמיה פוטוריאליסטית
 

הכי קרוב למציאות

סטודיו וידה חרט על דגלו את מחויבותו ללקוחותיו, ועל כן עושה את כל האפשרי לשם השגת שביעות רצונו. הסטודיו מתמחה בהפקת הדמיה פוטוריאליסטית לשיווק המתקדמות האמינות ביותר, כך שיתאימו בצורה מוחלטת לשרטוטים האדריכליים אשר מועברים לנו. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם הסטודיו כבר היום ולהבטיח לעצמכם את ההדמיות הריאליסטיות והמרשימות ביותר. בהן תוכלו לעשות כל שימוש שרק תרצו, בין אם מדובר על בחינת הפרויקט על ידי לקוחותיכם וביצוע בו שינויים בהתאמה לדרישותיהם או אפילו שיווק של הפרויקט ללקוח ומכירתו.

 

סיכום

לסיכום, עם הדמיות הדמיה פוטוריאליסטיות, תהליך העיצוב הופך ליעיל יותר. בזכות ההדמיות, תוכלו לראות את הרעיונות שלכם, ולבצע התאמות בשלב מוקדם. הדמיות חשובות במיוחד בעת תכנון, בין אם זה לשימוש אישי או כחלק מפרויקט עיצוב מקצועי.

צרו קשר

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

×