סרטון מוצר

סרטון מוצר

תוכן עניינים

סרטון תדמית למוצר

מיועדים למגוון רחב של מטרות ועסקים. בין אם מדובר בענף הרפואה, הרוקחות, ההיי טק, המזון ובין אם מדובר בענפי תעשייה אחרים – באמצעות ההדמיות וסרטוני המוצר ניתן יהיה להעביר את המסר כהלכה ובדיוק מרבי. למענה מקצועי בנושא, ניתן לפנות אל סטודיו וידה. סטודיו מוביל זה מספק מגוון רחב של שירותים ללקוחות רבים מתחומים שונים. לעובדי הסטודיו ניסיון רב, הכשרה מעמיקה וידע נרחב בתחום עיסוקם. עובדים אלו עומדים לרשותכם בכל שאלה ובקשה.

 

סרטון מוצר

חברות מתחום הרפואה, ההיי טק, התעשייה האווירית, המזון וכן הלאה מייצרות מוצרים באופן תדיר – כאשר חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה מתבסס על יצירת הדמיות וסרטונים. כלומר, בשביל לגייס כספים ומשאבים, למשל, יש ליצור את הסרטונים המדויקים ביותר; סרטונים שיעבירו את המסר באופן המדויק ביותר. לשם כך, מומלץ לפנות אל הצוות של סטודיו וידה – ולהיעזר בשירותיהם.

סטודיו זה מבצע הדמיות וסרטוני מוצר בהתאם לדרישות הלקוח – כאשר העובדים מקדמים את תהליך העבודה במקצועיות הדרושה. לאורך תהליך זה, צוות הסטודיו ישאל אתכם מספר שאלות חשובות:

  • מהי מטרת הסרטון? האם הוא מיודע לגיוס משקיעים? האם מדובר בסרטון שיווקי וחווייתי שיבדל אתכם מהמתחרים? האם מדובר בסרטון המקדם מוצר – ועליו להיות מציאותי ככל הניתן?
  • בהתאם לכך, ניתן יהיה ליצור סרטון מוקפד, ובאורך הנכון. זאת ועוד, מתוך מחשבה על דרישות הלקוח, התסריט והיעד אותו הסרטון צריך להשיג.

 

לבצע את המלאכה ביצירתיות והמקצועיות הדרושה 

הדמיות לסטארט-אפ או מכשירים רפואיים, סרטוני מוצר חדשני בתחום הסלולר וכן הלאה – יש ליצור אותם במקצועיות ובמחשבה רבה. לשם כך, מומלץ ליצור קשר עם סטודיו וידה בהקדם. 

צרו קשר

שירותים נוספים

שירותים נוספים

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

×