הדמיות רהיטים
דף הבית » שירותים » הדמיות רהיטים

הדמיות רהיטים

תוכן עניינים

עולם הריהוט של 2023 הוא עולם תחרותי מאוד בו כדי להצליח יש להוביל, כדי להוביל אתה נדרש להיות קיים וכדי להיות קיים אתה חייב להיות נוכח. אחד מהכלים הנוכחיים ביותר בעולם שיווק הרהיטים כיום הוא הדמיות רהיטים וסרטוני אנימציה לרהיטים. כמו בתחומים נוספים בעולם התעשייה, גם בעולם הריהוט קיימת חשיבות רבה למידול של מוצרים לצורך מטרות שיווק. הדמיות רהיטים – כל מה שרציתם לדעת.

הכלי המכירתי הטוב ביותר

הדמיית רהיט מציגה בצורה ריאליסטית ומוחשית את התוצר הסופי באופן ממוחשב תלת מימדי. כלי זה מהווה כלי שיווק בסיסי עבור חברות המעוניינות לשווק מוצרי ריהוט לחברות ריהוט. באמצעות הדמיה נכונה ומדויקת יכולה כל חברת ריהוט להתרשם מהתוצר המוגמר עוד לפני שקרם עור וגידים: סגנון העיצוב שלו, רמת גימור והאלמנטים המשולבים בו. אקט שיווקי זה מאפשר מכירה של רהיטים עוד טרם ייצורם הסופי ומהווה כלי מכירתי אפקטיבי ביותר.

הדמיות רהיטים

הדמיות רהיטים – איך זה קורה?

כמו כל דבר טוב, סרטון אנימטיבי לרהיטים הוא פרי של תהליך עבודה מקצועי הנערך בסטודיו מוביל להדמיה בתלת מימד. התהליך כולל מספר שלבים שכל שלב חשוב ביותר ליצירת הדמיה תלת מימדית מדויקת עד לשלמות כל פרט: 

זווית הצילום המושלמת

איך בדיוק יראה הרהיט שלכם? בשיתוף פעולה מלא, ייבחרו זוויות הצילום האידיאליות להצגת הריהוט: חזית, פרופיל או כל אזור אחר שיציג את הרהיט הוירטואלי בנראות מקסימלית.

תאורה אופטימלית

השלב הבא יהיה 'לשפוך אור' על הרהיט ולהציג אותו בצורה מחמיאה תחת מקור אור מתאים: יחד עם הלקוח תיבחר תאורת יום/תאורת לילה כאשר חלק הבחירה של סוג המצלמה הוא קריטי בהחלט.

'מלבישים' את הרהיט

לאחר שאושרה סקיצה ראשונית, ישלח הלקוח לוח השראה מדויק ובו חומרי הרהיט הרלוונטיים לרבות: דוגמאות לחומרים, טקסטורות ועוד. הסקיצה "תולבש" במדים של חומר, צבע וגימור כדי לשוות לה מראה ריאליסטי ככל הניתן בהתאם לתכנון התעשייתי המקורי.

גימורים אחרונים להדמיה ופוסט פרודקשין

לאחר השלב הסופי של הדמיות ריהוט ואנימציות ריהוט בו ייבנו סרטוני ריהוט מושלמים של הרהיט בתוצר מציאותי לחלוטין, יושלמו גימורים אחרונים לצורך השלמת אנימציה פרפקט.  

הדמיות וסרטוני רהיטים זה סטודיו וידה

סטודיו וידה הינו סטודיו מוביל בישראל ליצירת הדמיות תלת מימד וסרטוני אנימציה לפרויקטים רבים. החברה מציעה מחלקה ייעודית ליצירת סרטוני אנימציה והדמיות רהיטים מתוך מודעות רבה לחשיבות המידול של רהיטים בתהליך השיווק שלהם בשוק הריהוט ולעיצוב הבית שאתם חיים בו.

סטודיו וידה אמון על מקצוענות, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות להדמיית כל סוגי הריהוט לרבות מוצרים מורכבים במיוחד. בנוסף, החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיה ליצירת הדמיות רהיטים משודרגות מה שמאפשר לחברות רבות לייצר כלי שיווקי אפקטיבי לשיווק מוצרי ריהוט ועוד. סרטוני רהיטים והדמיות רהיטים היום – זה וידה.

צרו קשר

שירותים נוספים

שירותים נוספים

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

×