סטודיו וידה – הבחירה הנכונה

סטודיו וידה – הבחירה הנכונה

תוכן עניינים

הסטודיו נוסד בשנת 2010 ע"י יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (INT וצלם אדריכלות. סטודיו וידה חברה בעלת ניסיון רב בתחום התלת-מימד, הדמיות אדריכליות, סרטוני תדמית ושיווק. הסטודיו הינו צעיר ודינאמי ומורכב מצוות מוכשר, אשר מתמחה בכל התחומים. אנו משתמשים בכלים ובטכניקות המתקדמות ביותר בשוק, תוך השמת דגש על כל פרט ופרט על מנת לייצר עבורכם את הפרויקט המושלם.

למה דווקא אנחנו?

  • זמן: אנו בסטודיו וידה מודעים ללוח הזמנים הלחוץ שלכם ולכן אנו מתחייבים לעבודה מהירה ואיכותית ללא פשרות.
  • איכות: אנו בסטודיו וידה מחויבים לתהליכים קפדניים ומדוקדקים. בכדי ליצור הדמיה פוטוריאליסטית אנו מטפלים בכל המאפיינים ההכרחיים כגון: תאורה, טקסטורות, קומפוזיציה ועוד. חשוב לציין שאנו חותרים למצוינות, יצירתיות ואיכות ללא פשרות.שקיפות: אנו בסטודיו וידה מאמינים בכנות כדרך מובילה להצלחה. אנו קשובים לצרכי הלקוח מתחילת הפרויקט ועד לסיומו.
  • התאמה: אנו בסטודיו וידה מתחייבים לבצע התאמה מלאה לצורכי הפרויקט, בין אם מדובר בהדמיות סטילס, תכניות מכירה, סרטון שיווקי ואנימציית מוצר ועוד.
  • התחדשות: סטודיו וידה מתמחים בהפקת מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, תוך התחדשות מתמדת וחיזוק המיומנויות המקצועיות שלנו. אנו מקפידים להתעדכן וללמוד טכנולוגיות, מגמות ופיתוחים עכשוויים ועתידיים.
  • תמחור: אנו בסטודיו וידה מאמינים בשקיפות מלאה מבחינת תמחור. לקוחותינו יקבלו הגדרה מאוד מדויקת למה שכלול במסגרת התמחור ואילו שינויים עשויים לגרור עלויות נוספות במידה ויידרשו.

הדמיות פנים הן חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון האדריכלי. שלב זה מגיע לאחר השלמת השרטוטים האדריכליים בהתאמה לצרכיו של הלקוח. כך למעשה ניתן יהיה ליצור את ההדמיה המדויקת ביותר ולהציגה בפניו לאישור או השלמת תיקונים ויישומם של שינויים נוספים. את ההדמיות המדויקות והמרשימות ביותר, ניתן יהיה ליצור בעזרתו של סטודיו וידה. הסטודיו מתמחה בהפקת הדמיות אדריכליות, בין אם לפנים הבניין או לחוץ, זאת לצד סרטוני תדמית ושיווק ואף הדמיות מוצר ושירותים נוספים.

הדמיות עיצוב פנים

הדמיות חוץ

הדמיות חוץ מאפשרות לאנשים רבים לבחון את המראה האמיתי והעתידי של הפרויקט אותו אתם מתכננים. השימוש בהדמיות אלו הפך להיות חיוני בעבור הן מעצבי פנים והן אדריכלים, זאת מפני שהדמיה ממוחשבת זו מהווה למעשה מעין שלב בקרה על העבודה בפני הלקוח. כך ניתן יהיה לאתר נקודות כאלו ואחרות שיהיה צורך לשנות בהתאמה להעדפותיו ואישיות והעיצוב אשר נבחר למקום.

ימים ושבועות ארוכים הושקעו למטרת יצירתו של העיצוב המושלם, בין אם לבניין מגורים או לבית הפרטי, וכעת הגיע הרגע בו ניתן יהיה ליצור את ההדמיה המדויקת ביותר אשר תמחיש באופן וויזואלי את כל העבודה הקשה של האדריכלים ומעצבי הפנים. הדמיות אלו יתבצעו לרוב בשלב האישור של התכנון ורגע לפני שלב הביצוע. כך למעשה הן יאפשרו לאנשי המקצוע לבחון את עבודתם בצורה מעמיקה ואף להמליץ ללקוחותיהם על המשך בעבודה או יישום שינויים נוספים בתכנון עצמו.

סטודיו וידה אשר מובל על ידי יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים (B.DESIGN (INT וצלם אדריכלות, מתמחה ביצירתן ועיצובן של הדמיות ממוחשבות ברמה הגבוהה ביותר. זאת תוך התאמה מדויקת לכל הפרטים הקטנים ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר תורמים ליצירתו של הפרויקט המושלם. צרו קשר עם הסטודיו כבר היום והצוות המקצועי והדינאמי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

הדמיות חוץ

הדמיות עיצוב פנים

יצירתן של הדמיות פנים הינה חלק בלתי נפרד מתהליך עבודתם של יזמים, אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים. על יצירתן של ההדמיות הממוחשבות האיכותיות והאסתטיות ביותר אחראי כיום סטודיו וידה המנוסה והמיומן. הסטודיו שם לו לדגש את שביעות רצונם של לקוחותיו ועל כן עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לשם יצירת ההדמיות המדויקות והנדרשות בעבור כל לקוח ולקוח, זאת תוך שימת מירב תשומת הלב לכל אותם הפרטים הקטנים שיוצרים יחדיו את המכלול המדויק הדרוש לכם.

היתרונות הברורים של הדמיות עיצוב פנים

הדמיות עיצוב פנים מאפשרות לאינספור אנשי מקצוע בכל רחבי העולם להביט בעבודתם לאחר שסיימו את שלב התכנון ועומדים לפני הביצוע הפועל. ההדמיות הללו למעשה טומנות בחובן מגוון של יתרונות אשר משמעותיים מאוד לעבודתם של יזמים, אדריכלים ואפילו מעצבי פנים שונים.

  • יצירתה של תמונה מוחשית ומדויקת ברמת גימור גבוהה. כך שסוף סוף ניתן יהיה להפסיק לדמיין ולראות במו עיניכם את העתיד להיבנות.
  • ההדמיה תאפשר את העמידה על התמונה הכוללת של הפרויקט, דבר אשר יעניק לאנשי המקצוע והלקוח את ההזדמנות לבחון בצודה יסודית את כל הפרטים הקטנים ובמידת הצורך ליישם בהם שינויים, זאת עוד לפני תחילת תהליך הבנייה. נקודה זו עתידה לחסוך מאות ואלפי שקלים בכל פרויקט.
  • הדמיות חיוניות אלו עוזרות ללקוח הקצה לבחון לעומק את המראה של עיצוב הפנים של הנכס שלו, בכך למעשה מסייעות לחיבור מחודש לתכנון, לעיצוב, לחומרי הגלם שנבחרו ולשאר האביזרים השונים אשר ינכחו במקום בסופו של התהליך.
סטודיו וידה

סטודיו וידה

בוידה מתמקדים ביצירת ההדמיות הממוחשבות האיכותיות והמדויקות ביותר, כך שיהיו ריאליסטיות ויעניקו לכל צופה בהן את התחושה כי מדובר בצילום של ממש ולא רק בהדמיה. הסטודיו עושה שימוש בכלים הטכנולוגיים ובטכניקות המתקדמות ביותר בתחום לשם יצירת התוצאה הסופית האיכותית והמרשימה ביותר אשר עונה לשביעות רצונו של כל לקוח ולקוח.

הדמיה לעיצוב הבית

כולם שואפים שחללי וחדרי הבית שלהם יענו על מלוא הצרכים והציפיות שלהם ובאמצעות הדמיות עיצוב פנים ניתן להבטיח את זה. באמצעות הדמיית עיצוב פנים מותאמת אישית, לא צריך להסתפק ברק לדמיין איך הבית עתיד להיראות, אלא ניתן לראות זאת באופן מוחשי. אם אתם מעוניינים ליהנות מהיתרונות של הדמיית עיצוב פנים, הגעתם למקום המתאים, צרו קשר עם סטודיו וידה.

הדמיות עיצוב פנים – כיצד זה מתבצע?

כיום, הדמיות אדריכליות והדמיות עיצוב פנים מתבססות על טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות.

באמצעות אותן הטכנולוגיות, ניתן לבצע הדמיה של כל חדר או חלל בבית בנפרד, כאשר ההדמיות יכולות לכלול את כל הפרטים ולו הקטנים ביותר, על מנת לספק את התמונה המלאה ולאפשר לקבל החלטות מושכלות לגבי העיצוב ולגבי בחירת האלמנטים השונים אשר מהווים חלק ממנו.

מעצבי פנים אשר מאפשרים ללקוחות שלהם ליהנות משירות של הדמיות ממוחשבות, נותנים להם למעשה את האופציה להרגיש מעורבים בהליך העיצוב, לאשר את העיצוב כפי שהוא  או לערוך שינויים גדולים כקטנים, מה שיגדיל את שביעות רצונם מעבודתו של המעצב – וכידוע, כאשר זה נוגע לעיצוב פנים, אף אחד לא רוצה לקחת סיכונים מיותרים.

כאמור, גם בעולם הדמיות עיצוב הפנים ניתן למצוא הדמיות מדויקות, חדשניות ואיכותיות יותר וכאלו שהן פחות – מהסיבה הזאת, חשוב לבחור בתבונה את הסטודיו אשר מבצע תלת מימד הדמיות ממוחשבות, לשים דגש משמעותי הן על הציוד הטכנולוגי אשר ברשותו והן למה נכלל בשירות אותו הוא מציע.

הדמיות אדריכליות

הדמיות אדריכליות

סטודיו וידה המקצוע תל אביב יפו – אם גם אתם זקוקים להדמיות אדריכליות, אין באמת סיבה שתתפשרו לא על הטכנולוגיה, לא על האיכות ולא על טיב השירות – כאשר, כל מה שאתם צריכים לעשות בכדי ליהנות מכל אותן תועלות זה פשוט לפנות לסטודיו וידה. הסטודיו הצעיר והדינאמי מעסיק צוות של אנשי מקצוע מוכשרים, אשר עושים שימוש בציוד המתקדם ביותר על מנת ליצור הדמיות עיצוב פנים איכותיות, אשר עונות בצורה המושלמת על מלוא הדרישות והצרכים של מזמיני השירות – ואלו רק חלק מהסיבות בגינן הסטודיו יהווה את הבחירה הנכונה.

צרו קשר

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

×