סיור וירטואלי של 360° בחלל
דף הבית » שירותים » סיור וירטואלי של 360° בחלל

סיור וירטואלי של 360° בחלל

תוכן עניינים

באמצעות סיור וירטואלי של 360 מעלות בחלל, ניתן להציג כל סוג של חלל – בבירור, בדיוק ובאופן האמין והמיטבי ביותר. מתעניינים בדירה או בבית למכירה? עם הסיור הווירטואלי תוכלו להתרשם לטובה מהנכס המדובר. מהצד השני, וכדי ליצור את הסרטון המקצועי ביותר, על המומחים בתחום להשקיע את מרב המאמצים. לקבלת מידע נוסף על יצירת הסיור הווירטואלי, יש לפנות אל סטודיו וידה. סטודיו זה נוסד על ידי יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים B.Design (INT) וצלם אדריכלות. 

צפו בסיור וירטואלי של 360° בדירה

ליצור סיור וירטואלי למגוון מטרות 

רכישת דירה או בית חדש היא משימה לא פשוטה. עם זאת, כיום ישנם האמצעים להקל על התהליך – כאשר יצירת סיור וירטואלי של 360 מעלות בחלל הוא פתרון נפוץ. באמצעות הסיור הווירטואלי, ניתן לאפשר ללקוחות לנוע ולנווט בין שלל נקודות הצילום שהוגדרו – ולהתרשם מהתמונה המוצגת. 

לצד הצגת דירות ובתים פרטיים, הסיור הווירטואלי רלוונטי גם להצגת חנויות, פרויקטים בתחום הנדל"ן ועוד. על התוצאה הסופית להיות צבעונית, ייחודית ולדמות באופן המציאותי ביותר את החלל. זאת, בכדי למשוך את הצופה, לספק עבורו חוויה יוצאת דופן – ולשכנע אותו להתקדם בתהליך העבודה.

הצוות של סטודיו וידה מתמחה ביצירת סיור וירטואליים מסוג זה – תוך שימוש בצילומי סטילס, הדמיות אדריכליות , צילומי ווידאו וכן הלאה. הכול, בכדי לספק את התוצר הרלוונטי והמקצועי ביותר. 

לספק תוצר ייחודי 

סיורים וירטואליים מוצגים, במקרים רבים, באמצעות משקפי מציאות – המספקים ללקוחות חוויה מציאותית. כמו כן, סיורים אלו כוללים גלריית תמונות, הדמיות ומפות לצד קריינות וכן הלאה. בזכות המענה המתקדם שמספק סטודיו וידה, ניתן יהיה לספק תוצר ייחודי ויוצא דופן. 

צרו קשר

שירותים נוספים

שירותים נוספים

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

×