סיור וירטואלי (VR)
דף הבית » שירותים » סיור וירטואלי (VR)

סיור וירטואלי (VR)

תוכן עניינים

יש לכם פרוייקט נדל"ן ואתם רוצים לקדם אותו בדרך ייחודית ומקורית שתשאיר את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם פעורי פה? הכירו את סטודיו וידה המתמחה ביצירת עולם וירטואלי שלם עבור הפרוייקט שלכם הכולל הדמיות מציאות מדומה, סיור במשקפי VR ועוד, ובו כל פרט הופך כה חי עד שכמעט קשה להאמין שהוא נוצר על ידי מחשב.

צפו בסיור וירטואלי – קמפוס מקור חיים

סיור וירטואלי

בין אם הפרוייקט שלכם מיועד לגיל הזהב ובין אם להקמת אשכול גני ילדים חדש, הדמייה והצגת הפרוייקט שלכם לועדות תכנון ובניה שונות ולקהל הצרכנים צריכה ויכולה להיות מרשימה במיוחד באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר שעומדים לרשותנו. סטודיו וידה מתמחה במתן השירותים הבאים:


  • הדמיות אדריכליות פוטוריאליסטית פנים וחוץ
  • אנימציה וסרטים שיווקים לצורכי קידום פרוייקט נדל"ן
  • אנימציה בדו-מימד
  • הדמיית מוצר
  • הדמיות מציאות מדומה VR
  • סיור במשקפי VR
  • סיור במציאות מדומה 360°
  • הדמיות מציאות מדומה באמצעות משקפי תלת מימד
  • תכניות מכר בדו-מימד ובתלת-מימד

הפרוייקט שלכם מתעורר לחיים באמצעים וירטואליים

על מנת לרגש ולהרשים את הלקוחות, היזמים או המשקיעים שלכם בדרך חדשה, מקורית ומרעננת תוכלו ליצור הדמיות מציאות מדומה שתאפשר להם להרגיש שהם כמעט יכולים לגעת במוצר שעיצבתם, לתכנן עבורם סיור במציאות מדומה על מנת להציג בפניהם כיצד עיצבתם ותיכננתם את המבנה ולהעניק להם חוויה בלתי נשכחת באמצעות סיור במשקפי VR שיכניס אותם לתוך מציאות מדומה שהיא כולה הפרוייקט שלכם.

סיור וירטואלי

מקצוענות זה התחום שלנו

סטודיו וידה מכיר היטב את הצרכים והרצונות של העוסקים בתחומי הנדל"ן השונים כגון אדריכלים, מעצבי פנים, יזמים ומשקיעים. במפגש איתנו נשמע על הפרוייקט שלכם ונמצא את הדרך הטובה ביותר לאפיין את קהל היעד, להקים עבורו תוכנית שיווקית, ליצור עבורכם אתר מושקע ומעוצב ולהעניק לכם כל מה שתזדקקו לו לשיווק דיגיטלי ופיזי של הפרוייקט כולל דפי נחיתה, סיור במציאות מדומה עיצוב שילוט, ברושורים ופולדרים הנושאים את שם הפרוייקט שלכם ועוד.

הנסיון שלנו – ההצלחה שלכם

הצוות שלנו מנוסה מאד בכל תחום השיווק הוירטואלי, מתעדכן ומתחדש בכל מה שחם בתחום ומספק לכל לקוח את הטוב ביותר, המקצוענות, המצויינות וההקפדה על כל פרט הינם כרטיס הביקור שלנו וההצלחה שלכם, היא ההצלחה שלנו.

סטודיו וידה

סטודיו וידה הוקם על ידי יוסי אורנשטיין, בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון בעיצוב פנים B.DESIGN (INT) וצלם אדריכלות. בסטודיו תוכלו לקבל מעטפת רחבה מאד של כל מה שאתם זקוקים לו לקידום ושיווק פרוייקט הנדל"ן שלכם. הסטודיו מציע שירותי מיתוג פרוייקט כולל בניית אתרים ושיווק פיזי ודיגיטלי, הכנת הדמיות וסרטונים לצורך קידום מכירות ברמה גבוהה ביותר שתשאיר את הצופים שלכם פעורי פה והכל במקצועיות רבה ומתוך נסיון רב בתחום.

צרו קשר

שירותים נוספים

שירותים נוספים

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

×