תוכניות מכירה

תוכניות מכירה

תוכן עניינים

תכניות מכירה מהוות כלי עזר יעיל במכירת דירות ובתים. הן מוצגות בקנה מידה של התוכנית האדריכלית. כל אחת כוללת את הנתונים הבסיסיים של המבנים. כמו כן, מוסיפים גם ריהוט, פריטי נוי ופריטים אחרים המופיעים בתרשימים המקוריים המוגשים על ידי הבעלים. חברת "סטודיו וידה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

 

תכניות מכירה – באיכות גבוהה

תכניות מכירה משמשות קבלנים, מהנדסים, יזמים, אדריכלים, מעצבי פנים ובעלי מקצוע נוספים מהתחום. בעזרתן הם יכולים להציג את המבנה באופן ויזואלי הקרוב למציאות.  הלקוחות יכולים להתרשם טוב יותר מאשר זה המתקבל בעת צפיה בתוכניות הסטנדרטיות. הם מקבלים כלי עזר נוסף היכול לסייע להם לקבל החלטות לרכישה. כך יכול כל גורם משווק להגדיל מכירות ורווחים. הכנתן נעשית באמצעות טכניקות וכלים מתקדמים ומוקדשת תשומת לב רבה לכל פרט או אלמנט קיים. ניתן לקבל תוכניות דו או תלת ממדיות. בכל אחת ניתן להתרשם מהתכנון הפנימי, המרחב הקיים, חלוקת החדרים, גודלם, המעברים ועוד. היתרון של התוכנית התלת ממדית היא במתן תחושת מרחב טובה יותר. למעשה, כל אחד וכל לקוח יכולים להבין היטב את התוכנית. הוא אינו חייב להיות בעל מקצוע כדי להתרשם היטב. התוכניות צבעוניות ובעלות מראה מרשים המושך תשומת לב ועניין. הרושם שהן עושות משרתות היטב את מטרות בעליהן.

 

שיתוף פעולה עם המזמין

הכנת התוכניות מתבססת על אלו המקוריות אשר עליהן משורטטים כל הנתונים החשובים. המזמין מכיר היטב את הנכס שהוא מתכנן. משום כך, עוברים עימו על הנקודות החשובות וההדגשים הרלוונטיים שיש לכלול בהן. לצד הפרטים  הבסיסיים הכוללים קירות, חלונות ודלתות מוסיפים רהיטים, חפצי נוי ופריטים שונים אשר ממוקמים בתרשים. התוצאה היא תכנית ויזואלית וצבעונית הנאה לעין.

 

שירות מסטודיו ותיק ואיכותי

חברת "סטודיו וידה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי ויחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הכנת ומסירת תוכניות ממוחשבות, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים. הם ישמחו להעמיד את התשתית האיכותית שברשותם לטובת כל לקוח.

 

 

צרו קשר

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

×