תוכניות מכר
דף הבית » שירותים » תוכניות מכר

תוכניות מכר

תוכן עניינים

סטודיו וידה, אשר מובל ומנוהל עד היום על ידי יוסי אורנשטיין, שמח לעמוד לרשותכם בכל ולהציע את שירותיו המקצועיים. הסטודיו בעל ניסיון עשיר בתחום התל מימד, ההדמיות האדריכליות, הדמיות מוצר, סרטוני תדמית ושיווק ואף תוכניות מכר. תכניות אלו הן למעשה תכניות אדריכליות ברורות אשר משמשות קבלנים, מהנדסים, יזמים ואדריכלים לצד מעצבי פנים, בעת שיווק דירות ובתים. צרו קשר עם הסטודיו כבר היום והבטיחו לעצמכם את יצירתן של התכניות המדויקות והאיכותיות ביותר בתחום.

תכניות מכירה

על תוכניות מכר ואופן הייצוג שלהן

כפי שצוין קודם לכן, תוכניות מכר הן למעשה ייצוג בקנה מידה של התכנית האדריכלית. את התכניות הללו ניתן יהיה להציג באופנים שונים, כאשר כל אחת מהן מאפשרת את שימת הדגש על יתרון אחר.

  • תכנית מכר דו ממדית – תכנית זו תציג את הדירה בצורה המסודרת ביותר. היתרון המשמעותי של תכנית זו יהיה באופן ההתאמה שלה לתכנית האדריכלית עצמה ולעמידה בקנה המידה של השרטוט המקורי. תכנית מכר דו ממדית יכולה להשתלב בצורה נהדרת לתצוגה על כל מדיום מודפס.
  • תכנית מכר תלת ממדית תכנית זו תציג את המבנה בצורה ברורה ומעניינת. היתרון המשמעותי שלה טמון בעובדה כי היא מאפשרת לכל אדם, גם במישה ואינו מתמחה בשרטוטים אדריכליים, להבין בצורה פשוטה וקלה את החלוקה של המבנה ואת המרחבים השונים בו.

חשוב לציין כי התכניות הללו חייבות להתאים בצורה מדויקת לתוצאה הסופית אשר תושלם על ידי הקבלן המבצע.

אנו בסטודיו וידה נותנים את מלוא תשומת הלב גם לפרטים הקטנים ביותר. כך למעשה חברתנו מצליחה פעם אחר פעם ליצור את תכניות המכר וההדמיות הממוחשבות המדויקות והאיכותיות ביותר. הסטודיו שם דגש רב על עבודה איכותית ללא פשרות, דבר אשר מתאפשר הודות לצוות העובדים המקצועי והמיומן שלנו, כמו גם הכלים וטכניקות העבודה המתקדמות בהן אנו עושים שימוש.

תכניות מכירה מהוות חלק משמעותי ובלתי נפרד בהצגתו של פרויקט המגורים בחדש בפניו של הלקוח בשלב המכירה. את הכנת תכניות המכירה הללו חייבים לבצע אנשי מקצוע אשר מכירים את תחום ההדמיות אדריכליות לעומקו ומתמחים ביצירת הדמיות ותכניות מכר איכותיות ומדויקות במיוחד. סטודיו וידה מזמין אתכם ליצור קשר כבר היום ולהבטיח לעצמכם וללקוחות שלכם את הייצוג במדויק ומרשים ביותר של הנכס אותו יצרתם או אתם עתידים ליצור.

תכניות מכירה – דברים שכדאי לדעת

בין אם אתם עוסקים בתחום האדריכלות מזה תקופה ארוכה ובין אם עדיין לא זכיתם להתעסק עם תכניות מכירה, מומלץ יהיה לעבור על הנקודות החשובות הבאות ולגלות מספק דגשים חשובים שכדאי לדעת בנושא:

  • התכניות האדריכליות נשלחות במייל ומהן נוצר עיצוב גרפי בהתאמה מדויקת לכל הפרטים הקטנים, לרבות המיקום של הקירות, החלונות והדלתות במקום.
  • בשלב הבא מצטרפים לתכנית המכר גם הרהיטים והפריטים השונים האחרים אשר ממוקמים בתרשים.
  • את התכניות הללו ניתן יהיה לקבל בייצוג דו ממדי או בייצוג תלת ממדי, זאת בהתאמה להעדפות שלכם.
  • התכנית התלת ממדית מאפשרת את הבנת המבנה על כל חלקיו גם במידה ואין אתם או הלקוחות שלכם מבינים בשרטוטים אדריכליים.
  • התכנית הדו ממדית מאפשרת ייצוג של תכנית המכירה בצורה מדויקת ונאמנה לקנה המידה. פרטים אשר יכולים להיות רלוונטיים בעבור הקונה הפוטנציאלי של הנכס.

תוכניות מכר

חלק חיוני בשיווק פרוייקטי בניה

אין ספק כי תכניות מכירה הינן אמצעי וויזואלי חשוב וחיוני בתהליך השיווק של פרוייקטי בניה שונים. סטודיו וידה ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע ביצירת הייצוג הדו או תלת ממדי בו אתם מעוניינים. הצוות המקצועי והדינאמי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל ולספק את המענה המדויק ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

הסטודיו יעמיד לרשותכם תכניות מכר צבעוניות ואיכותיות ברמה הגבוהה ביותר, זאת תוך התאמה מדויקת לצרכים שלכם. שירותיו של הסטודיו כוללים בין היתר גם יצירה של הדמיות ממוחשבות אשר יכולות אף הן לסייע בשיווק יעיל של הנכס שעתיד להיבנות – צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר.

צרו קשר

שירותים נוספים

שירותים נוספים

עכשיו כשאתם כבר מכירים אותנו השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

×